« Atpakaļ BUJ

Mans Profils
Es aizmirsu savu paroli anketas piekļuvei, kas man ir jādara? Kā lai izmainu informāciju savā anketā? Kā izdzēst manu profilu? Es izmainīju informāciju savā profilā, kādēļ nekas nemainās? Kāpēc manu profilu nevar redzēt meklētājā vai Draugu sarakstā? Kad cenšos ieiet portālā, sitēma uzrāda Kļūdu "Profils Slēgts" vai "Profils ir iesaldēts". Ko tas nozīmē? Dati par cilvēku (ziņas, komentāri, anketa) ir dzēsti. Kā tas varēja notikt?
Piederība
Kā es varu iegūt priviliģēto statusu - Zelta vai VIP? Kāpēc pēc priviliģētā statusa pirkšanas man nedarbojas funkcijas? Kā iegādāties priviliģēto statusu vai kredītus citam lietotājam? Es saņēmu īsziņu no admina, ka manas piederības termiņš drīz beigsies. Kā var no tā izvairīties? Kā pārtraukt automātisko apmaksu?
VĒSTULES
Kāpēc es nevaru izlasīt ienākošās ziņas? Kā es varu pārbaudīt savas nosūtītās ziņas? Kas ir izcelta ziņa un ultra izcelta ziņa? Kas ir arhīvs, un kā to izmantot? Kas ir nevēlamās vēstules? Man uzrādās, ka ir vēstule, bet pie saņemtajām to neredzu? Kā es varu nosūtīt SMS?
KREDĪTI
Kas ir kredīti? Kā es varu nopirkt kredītus? Ko es varu darīt ar saviem kredītiem? Kā es varu nosūtīt kredītus citiem lietotājiem? Kāpēc nevaru izmantot savus kredītus?
PAPILDUS OPCIJAS
Kā pievienot lietotāju Draugu sarakstam? Kur es varu apskatīt to lietotāju sarakstu, kas apskatījās manu anketu? Kā es varu dzēst draugu no sava draugu saraksta? Kā bloķēt lietotāju ziņas? Vai es varu dzēst komentārus, kurus atstāja draugs? Kāpēc es nevaru izmantot dažas funkcijas, kas bija pieejamas iepriekš? Kā spēlēt Iepazīšanās spēli? Kā iegadāties profila reklāmu, un kā tas darbojas? Sludinājumi
Ultra Karstā Līnija
Kurš var izvietot ziņas Ultra Karstajā līnijā? Cik ilgi būs redzama mana ziņa Skrejošajā līnijā? Kurš var redzēt manas ziņas? Kādēļ mana ziņa ir pazudusi? Kas man ir jādara, ja mana ziņa tiek dzēsta? Kāpēc es nevaru uzspiest uz "Izvietot ziņu"?
E-veikals
Kurš var iepirkties ClubX veikalā? Cik preces varu iegādāties vienlaikus? Vai es varu dāvināt suvenīrus? Ieliekot suvenīru grozā, man izmet "kļūda". Es izmainīju preces daudzumu, bet neredzu gala cenu. Es gribu vairāk kā vienu preci, bet citādā krāsā/izmērā... Uz kurieni var nosūtīt preci? Kas notiks ar maniem kredītiem, pēc tam kad būšu iegādājies suvenīru? Es gribu nopirkt suvenīru, bet man uzrādās, ka nav pietiekami kredītu. Ko darīt? Ja es ievietoju suvenīrus grozā, bet vēlos tos nopirkt vēlāk, vai tie pazudīs? Kā es varu saņemt savu preci? Cik maksā piegāde ar kurjeru? Es saņēmu bojātu sūtījumu... Vai ir iespējams atgriezt/nomainīt pasūtīto suvenīru? Kā es varu atrast preci? Cik preces var būt manā grozā vienlaikus? Kā es varu zināt, ka manis izvēlētā prece ir manā grozā vai Vēlmju sarakstā? Es savā grozā redzu vienu preci divos eksemplāros, lai gan pasūtīju tikai vienu. Kā lai nokļūstu uz E-veikala galveno lapu no preču saraksta? Kā varu redzēt preces bildi palielinātu? Kā es varu izvēlēties T-kreklu? Es atradu savu sapņu T-kreklu, bet nevaru izvēlēties nepieciešamo izmēru. Ko darīt? Kad man tiks atvilkti kredīti? Ja lietotājs atcēla manu sūtījumu, , kad es saņemšu atpakaļ savus kredītus? Kā lai zina, kuru piegādes veidu izvēlēties? Kāda info man ir jāsniedz kurjeram?

Vēlmju saraksts
Kam var būt Vēlmju saraksts? Kā izveidot Vēlmju sarakstu? Cik preču drīkst būt Vēlmju sarakstā? Kurš redzēs manu Vēlmju sarakstu? Kurš lietotājs var sūtīt man dāvanas? Kurš maksā par dāvanām? Kā uzdāvināt dāvanu? Kā es zināšu, ka saņēmējs ir pieņēmis manu dāvanu? Kad man tiks atvilkti kredīti? Es saņemšu savus kredītus atpakaļ, ja saņēmējs nepieņems manu dāvanu? Es saņēmu ziņu, ka kāds ClubX.lv lietotājs grib man uzdāvināt dāvanu. Ko man darīt? Kā lai zina, kādu piegādes iespēju izvēlēties? Cik maksā piegāde ar kurjeru? Kad kurjers piegādās dāvanu? Es saņēmu bojātu sūtījumu...
Bildes
Kā pievienot manā profilā bildes? Kādēļ manas ielādētās fotogrāfijas nav redzamas? Ko nozīmē "Bilde ir īsta" lietotāja anketā? Kā var saņemt "Īstā lietotāja" statusu? Kāpēc es vairs nevaru ielādēt fotogrāfijas? Kāpēc es nevaru ielādēt vairāk kā 5 fotogrāfijas? Vai es varu noslēpt savas fotogrāfijas un pats/pati izlemt, kam tās rādīt? Manas fotogrāfijas tika dzēstas. Kāpēc?
VIDEO UN BILŽU ALBUMI
Prasības video izvietošanai Kā pievienot video manā profilā? Kāpēc mani augšupielādētie video nav publicēti? Vai es varu slēpt savu/s video un izlemt pats/i, kam tos rādīt? Kāpēc mani video tika dzēsti? Kāpēc es nevaru izveidot komerciālos video/bilžu albumus? Cik daudz kredītu es saņemšu par saviem komerciālajiem video/bilžu albumiem? Kāpēc mans komerciālais video/bilžu albums tika dzēsts? Cik ilgi lietotāji redzēs manus komerciālos video/bilžu albumus?
PASĀKUMI
Kurš var ievietot pasākumu? Kāpēc mana dalība pasākumā ir atcelta? Kā es varu savu pasākumu ievietot saraksta augšgalā? Kā es varu atsevišķiem cilvēkiem pasākumu padarīt neredzamu? Kā es varu atcelt paziņojumus par jauniem pasākumiem?
MANA KOPIENA
Kurš var redzēt manus ierakstus? Vai es varu apslēpt savus ierakstus? Kāpēc es redzu Admina ierakstus? Kā es varu nomainīt savu draugu aktivitāti un ierakstus?
ČATS
Kāpēc es nevaru lietot čatu? Kāpēc mani izmeta no čata? Kad es atkal varēšu lietot čatu? Citi lietotāji raksta sliktas lietas par mani,k o man darīt?
GRUPAS
Kurš var izveidot grupu? Kāpēc es nevaru pievienoties grupai? Kāda veida grupas es varu izveidot? Kas ir grupas dibinātājs un kas administrators? Kāpēc mana grupa tika izdzēsta? Kāpēc tika izdzēsts mans ieraksts? Kā es varu pamest grupu?
SABIEDRĪBA
Kas ir sabiedrība? Vai es varu lietot sabiedrību, kā Parastais lietotājs? Kurš var piedalīties bilžu spēlē? Kāpēc mans bloga ieraksts vēl nav redzams?
Premium saturs
Kas ir Premium saturs? Ko es varu augšupielādēt? Ko es nedrīkstu augšupielādēt? Kā man tiks samaksāts? Kāpēc es saņēmu mazāk, kā norādīts manā profilā? Svarīgi
WEBCAM
Kurš drīkst uzstāties kameras priekšā? Cik es varu nopelnīt? Kā es saņemšu savu naudu?
Svarīgi

1. Nekad un nepiekādiem apsākļiem, nesūti naudu personām, ko esi iepazinis tiešsaistē. Ziņo par viņiem mums.

2. Mūsu mājaslapā ir aizliegts sūtīt surogātpastus, darba piedāvājumus un reklāmas.

Sīkāku info vari uzzināt ŠEIT.